Dietetyk

dietetyk, wykładowca, szkoleniowiec

Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w prowadzeniu pacjentów chcących zrzucić kilogramy i zmienić styl życia. Uczy swoich pacjentów jak prawidłowo się odchudzać a potem utrzymać osiągnięty efekt przez lata. Dzieje się tak, dzięki zastosowaniu kompleksowego spersonalizowanego programu odchudzania od spadku masy ciała, aż do przejścia fazy jej utrzymywania i wychodzenia z diety. Diety są smaczne, opracowywane z ogólnodostępnych i preferowanych produktów.

Dodatkowo posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów z dietetyki zarówno dla osób rodziców, dzieci, młodzieży jak i osób starszych. Przeprowadza także zajęcia dla osób przygotowujących posiłki w gastronomii. Współpracuje z poznańskimi uczelniami w tym m.in. z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu, a także ze szkołami podstawowymi i przedszkolami, klubami seniora.

W swojej pracy kieruje się zaleceniami racjonalnego odżywiania popartego badaniami czołowych naukowców w Polsce. Diety układa w oparciu o zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia oraz Światowej Organizacji Zdrowia. Dopasowuje je do potrzeb klienta uwzględniając jego indywidualne preferencje smakowe oraz system pracy, np. praca na zmiany. W razie potrzeby układa diety dla rodzin, par, małżeństw by nie trzeba było gotować dla każdej z osób czegoś innego. Uwzględnia w nich także stan zdrowia pacjenta. Dzięki regularnym spotkaniom monitoruje efekty diety oraz na bieżąco konsultuje pojawiające się problemy.

Współpracuje w zakresie dzielenia się wiedzą ekspercką z mediami, np.: TVN24, Magazyn Vita, Gazeta Wyborcza.

Absolwentka Akademii Rolniczej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu

Chciałbyś skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami pod jednym z poniższych numerów lub adresów mailowych

Ewa Szkudlarek

Tel. 500 266 099
eszkudlarek.przystan@gmail.com
Daria Jakulewicz-Hryniewicka

Tel. 785 115 270
dhryniewicka.przystan@gmail.com
Natalia Walczuk

Tel. 600 661 045
nwalczuk.przystan@gmail.com
Anna Korobczak

Tel. 603 089 465
akorobczak.przystan@gmail.com
Renata Zawadzka-Kwaśnioch
Tel. 691 100 034
rkwasnioch.przystan@gmail.com
Dietetyk
Tel. 798 859 896
dietetyk.przystan@gmail.comCentrum Psychoterapii Przystan

Przyjdź na wizytę

"Przystań"
Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

ul. Fredy 7 lok. 9
61-701 Poznań

Przystań na Facebook'u